O mnie

Uwielbiam projektować i wymyślać nowe rzeczy. Moja przygoda z szyciem zaczęła się, kiedy urodziłam pierwszego synka. Wtedy właśnie pomyślałam sobie, że mogę stworzyć wyposażenie łóżeczka w oryginalnym i niepowtarzalnym wzorze. Nie chciałam korzystać z dostępnych rozwiązań. Wyposażenie często szyte masowo, a jeszcze częściej sprowadzane z Chin nie odpowiadały mi. Tak powstawały moje pierwsze, wyjątkowe produkty. Później długo szyłam dla rodziny i znajomych. 


Wkrótce z mojej pasji narodziła się  idea, aby  pomóc również innym mamom szukającym niepowtarzalnych rzeczy dla swoich pociech. Aby zaoferować im coś więcej niż tylko produkt. Chciałam, by mogły same decydować o wzorze, kolorze i kształcie. Wyszłam temu naprzeciw i  tak powstało MAMYTO. 


W MAMYTO prezentuję oryginalne produkty własnego pomysłu. Od początku zaprojektowane i uszyte w mojej pracowni.  Każda rzecz starannie przemyślana i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Łącze wyjątkowe kolory bawełny z niepowtarzalnie mięciutkim w dotyku polarem  Minky.  Moim celem jest dać radość Maluszkom i ich najbliższym.

Posiadam hafciarkę, za pomocą której personalizuję  i ozdabiam produkty. W swoim zbiorze mam również  rzeczy dla starszych dzieci tj. PUFY czy TECZKĘ NA BLOK I KREDKI. 


Wciąż przychodzą mi do głowy nowe pomysły. Ciągle coś ulepszam, zmieniam i upiększam. Jestem pewna, że nie raz zaskoczę Was swoimi pomysłami. Zapraszam do mojej krainy MAMYTO!


Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "MAMYTO" Justyna Bitner

NIP:574-185-86-93

REGON:364425097

PKO Bank Polski SA  27 1020 1664 0000 3002 0533 5940